RequestLogdateClarification
Հարգելի պատվիրատու, տեղեկացնում ենք, որ վերջի 5-6 ամիսների ընթացքում տեղի են ունեցել և շարունակվում են համակարգիչների բաղադրամասերի կտրուկ աճ, որի պատճառով 1-ին չափաբաժնի համար Ձեր կողմից նախատեսված գնման գինը էապես ցածր է ներկա պահին այդ բնութագրերով համակարգիչների համար անհրաժեշտ գումարից: Ձեր գումարը մեծ դժվարությամբ կբավարարի 180 հատ համակարգիչների համար, եթե նրանց բնութագրերից հանեք 1Tb կոշտ սկավառակը և լիցենզիոն օպերացիոն համակարգը: Իսկ պահանջվող բնութագրերի դեպքում Ձեր գումարը կբավարարի ոչ ավել, քան 120 համակարգչի համար:2026-02-13 13:51:35
Հարգելի գործընկեր տվյալ մրցույթի նախահաշվային գները ձևավորվել են նախորդ կայացած մրցույթների շահած գների կամ ընթացքում կատարված գնահարցումների հիման վրա
Уважаемый коллега, ориентировочные цены для данного конкурса были сформированы на основе цен победителей предыдущих конкурсов или на основании ценовых запросов