Բեռնում
Ծածկագիր
ՀՀԱՄՄՀ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/6-ՀՈԱԿ
Վերնագիր
Մեծամորի համայնքապետարանի կարիքների համար ապրանքների ձեռքբերման նպատակով ՀՀԱՄՄՀ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/6-ՀՈԱԿ ծածկագրով ընթացակարգի հայտարարություն և հրավեր:
Գնորդ
Մեծամորի համայնքապետարան
Գնման տեսակ
Ապրանք
Պատասխաններ և պարզաբանումներ
ՀարցումԺամանակՊարզաբանում
Հարելի հաննաժողո, 96-րդ չափաբաժնի համար հրաերով և eauction.armeps.am կայքի տեխնիկական բնութագրո տրված է 200 հատ 6մ-ոց Երկշերտ ծալքավոր պոլիէթիլեն խողովակ d-400մմ /6 մ /: Ընդհանուր արժեքը ըստ հրավերի կազմում է 1 680 000 դրամ 1200մ խողոակի համար: 1գմ-ի գինը ըստ հրավերի լինում է 1400 դրամ, որը շուկայականից մի քանի անգամ ցածր ին է: Ես ենթադրում եմ, որ չափման միավորի մեջ սխալ կա ու 200հատ-ը պիրի լինի 200գմ, որի դեպքում 1գմ-ի գինը կկազմի 8400 դրամ, որը միանամայն շուկային համապաասխան գին է: Խնդրում եմ պարզաբանել, հերքել կամ հասաել իմ ենթադրությունը: |Շնորհակալ եմ:2026-08-21 17:44:35

Սկզբնական հրավերում 20․08․2026թ-ին իրականացվել է փոփոխություն և 20․08․2026թ-ին կատարված փոփոխությամբ ներկայացված է անհրաժեշտ տեղեկատվությունը, որը հրապարակված է սահմանված կարգով:

В первоначальном приглашении 20.08.2026 г. были внесены изменения, и в изменении, внесённом 20.08.2026 г., представлена необходимая информация, которая была опубликована в установленном порядке.

Հրապարակման ժամանակ
2026-08-20 12:22:16
Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետ
2026-09-04 10:00:00
Հակադարձ աճուրդ
2026-09-07 10:00:00
Դուք կարող եք ուղարկել հարցում նախքան
2026-08-30 10:00:00
Աճուրդի սկզբնական հրավեր(ներ)
ԾածկագիրՀրապարակման ժամանակ
ՀՀԱՄՄՀ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/6-ՀՈԱԿ2026-07-30 11:20:52
ՀՀԱՄՄՀ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/6-ՀՈԱԿ2026-08-14 17:36:28
Կարգավիճակ
Նախաաճուրդային
Հրավեր
Արձանագրություն

Գնառաջարկներ

Հ/հ Չափաբաժնի համար Չափաբաժնի անվանում Աճուրդի մեկնարկային գին Մեկնարկ
464801 1 Պեն 500մլ 66250 AMD 2026-09-07 10:00:00
464802 2 Պեն մեծ 750մլ 958291.67 AMD 2026-09-07 10:00:00
464803 3 Կոթառ (պատրոն) 6250 AMD 2026-09-07 10:00:00
464804 4 Ինքնակպչուն ժապավեն(սկոչ) 83325 AMD 2026-09-07 10:00:00
464805 5 Կպչող ժապավեն թղթե 33333.34 AMD 2026-09-07 10:00:00
464806 6 Մեկուսիչ ժապավեն 83291.67 AMD 2026-09-07 10:00:00
464807 7 Պարկ 83330 AMD 2026-09-07 10:30:00
464808 8 Հղկաքար (բալգարկի քար) 115մմ 81500 AMD 2026-09-07 10:30:00
464809 9 Հղկաքար (բալգարկի քար) 125մմ 115000 AMD 2026-09-07 10:30:00
464810 10 Հղկաքար (բալգակի քար) 230մմ 298000 AMD 2026-09-07 10:30:00
464811 11 Խծուծ/պակլի/մեծ 25000000 AMD 2026-09-07 10:30:00
464812 12 Փաթաթման լար 324958.33 AMD 2026-09-07 10:30:00
464813 13 Սիլիկոն 280 մլ 500000 AMD 2026-09-07 11:00:00
464814 14 Վրձին մեծ 33330 AMD 2026-09-07 11:00:00
464815 15 Վրձին (մախլավեց) 86660 AMD 2026-09-07 11:00:00
464816 16 Էլեկտրոդ 3մմ/3,2կգ-100հ 666660 AMD 2026-09-07 11:00:00
464817 17 Հոսանքի լարի գոֆրե 299750 AMD 2026-09-07 11:00:00
464818 18 Դռան փականի միջուկ 9սմ 108329.17 AMD 2026-09-07 11:00:00
464819 19 Տանիքի մեխ 52083.34 AMD 2026-09-07 11:30:00
464820 20 Լուծիչ 1լ 337000 AMD 2026-09-07 11:30:00
464821 21 Լամպ լեդ 50 wt 248000 AMD 2026-09-07 11:30:00
464822 22 Էլ լամպ 100 wt 10000 AMD 2026-09-07 11:30:00
464823 23 Վարդակի տուփ 1 տեղանոց 8333 AMD 2026-09-07 11:30:00
464824 24 Վարդակ 1 տ 103000 AMD 2026-09-07 11:30:00
464825 25 Վարդակ 2 տ 141666 AMD 2026-09-07 12:00:00
464826 26 վարդակ 3 տ 200000 AMD 2026-09-07 12:00:00
464827 27 Ծորակ 1 տեղանոց մետաղից 75000 AMD 2026-09-07 12:00:00
464828 28 Ծորակ 1 տեղանոց պալստմասե 62500 AMD 2026-09-07 12:00:00
464829 29 Ծորակ 2 տեղանոց 75000 AMD 2026-09-07 12:00:00
464830 30 փականներ 112500 AMD 2026-09-07 12:00:00
464831 31 Դռան ծխնի /պետլի/ 50000 AMD 2026-09-07 12:30:00
464832 32 Ջրի պոմպ 125000 AMD 2026-09-07 12:30:00
464833 33 Խարամի ավազ 500000 AMD 2026-09-07 12:30:00
464834 34 Խողովակի կոյուղու d 50 մմ 333333.34 AMD 2026-09-07 12:30:00
464835 35 Խողովակ կոյուղու d 110 մմ 975000 AMD 2026-09-07 12:30:00
464836 36 Խողովակ կոյուղու d 110 մմ 975000 AMD 2026-09-07 12:30:00
464837 37 d անկյունակ 50 մմ – 90* 333333.33 AMD 2026-09-07 14:00:00
464838 38 d անկյունակ 50 մմ – 45* 25000 AMD 2026-09-07 14:00:00
464839 39 d անկյունակ 50մմ -90* 6666.67 AMD 2026-09-07 14:00:00
464840 40 d անկյունակ 50մմ-45* 6666.67 AMD 2026-09-07 14:00:00
464841 41 Գիլզա 50 մմ 32500 AMD 2026-09-07 14:00:00
464842 42 Գիլզա 50 մմ 16250 AMD 2026-09-07 14:00:00
464843 43 Մուֆտ 50մմ 25000 AMD 2026-09-07 14:30:00
464844 44 d 50 մմ խաչուկ 20833.34 AMD 2026-09-07 14:30:00
464845 45 d 50 մմ խցան 6250 AMD 2026-09-07 14:30:00
464846 46 d անցում 63-50մմ 66666.67 AMD 2026-09-07 14:30:00
464847 47 d անցում 75-50մմ 83333.34 AMD 2026-09-07 14:30:00
464848 48 d ամկյունակ 160 մմ -90* 78750 AMD 2026-09-07 14:30:00
464849 49 d անկյունակ 110մմ-45* 50000 AMD 2026-09-07 15:00:00
464850 50 d անկյուն 110մմ-90* 74750 AMD 2026-09-07 15:00:00
464851 51 d անկյունակ 160մմ-45* 231250 AMD 2026-09-07 15:00:00
464852 52 d 110 մմ խաչուկ 90* 191666.67 AMD 2026-09-07 15:00:00
464853 53 d 110 մմ խաչուկ 45* 191666.67 AMD 2026-09-07 15:00:00
464854 54 d 110 մմ խաչուկ – 50 մմ-ով 90* 150000 AMD 2026-09-07 15:00:00
464855 55 d 110 մմ խաչուկ – 50 մմ-ով 45* 150000 AMD 2026-09-07 15:30:00
464856 56 d 110 մմ եռաբաշխիչ 50մմ-ով 90* 69625 AMD 2026-09-07 15:30:00
464857 57 d 110 մմ եռաբաշխիչ 50մմ-ով 45* 68750 AMD 2026-09-07 15:30:00
464858 58 d եռաբաշխիչ 160 x 110 x 160-90* 66666.67 AMD 2026-09-07 15:30:00
464859 59 d եռաբաշխիչ 160 x 110 x 160-45* 62500 AMD 2026-09-07 15:30:00
464860 60 անցում d 120 մմ-110մմ 75000 AMD 2026-09-07 15:30:00
464861 61 Ամցում դ 120 մմ-50 մմ 83333.34 AMD 2026-09-07 16:00:00
464862 62 Խցան d 110 մմ 10416.67 AMD 2026-09-07 16:00:00
464863 63 Իզոգամ 916666 AMD 2026-09-07 16:00:00
464864 64 Իզոգամ 1050000 AMD 2026-09-07 16:00:00
464865 65 սալիկ 750000 AMD 2026-09-07 16:00:00
464866 66 Սալիկի սոսինձ 170000 AMD 2026-09-07 16:00:00
464867 67 Գաջ,գիպսային 333333.34 AMD 2026-09-08 09:00:00
464868 68 Գիպսային ծեփամածիկ 216666.67 AMD 2026-09-08 09:00:00
464869 69 Ջրազգայուն ծեփամածիկ 690000 AMD 2026-09-08 09:00:00
464870 70 Նախաներկ/գրունտ/ 99800 AMD 2026-09-08 09:00:00
464871 71 Լատեքս/լատ․հիմքով ներկ/ 699800 AMD 2026-09-08 09:00:00
464872 72 Մետաղից անկյունակ 2,60 սմ 104166.67 AMD 2026-09-08 09:00:00
464873 73 Մետաղից ուղղորդիչ 3 մ 104166.67 AMD 2026-09-08 09:30:00
464874 74 յուղաներկ 516000 AMD 2026-09-08 09:30:00
464875 75 Լուծիչ 1լ 199800 AMD 2026-09-08 09:30:00
464876 76 Գիպսաստվարաթուղթ 1,20 x 2,40 x 9,5մմ 53333.34 AMD 2026-09-08 09:30:00
464877 77 Գիպսաստվարաթուղթ ջրակայուն 1,20x2,40x9,5մմ 66666.67 AMD 2026-09-08 09:30:00
464878 78 ավազ 1333333.34 AMD 2026-09-08 09:30:00
464879 79 Սալիկ պատի 787500 AMD 2026-09-08 10:00:00
464880 80 Ջրի բաք 250000 AMD 2026-09-08 10:00:00
464881 81 Մալուխ հոսանքի 541666 AMD 2026-09-08 10:00:00
464882 82 ցեմենտ 900000 AMD 2026-09-08 10:00:00
464883 83 դուռ 629166.67 AMD 2026-09-08 10:00:00
464884 84 Դռների շրջանակներ 458333.34 AMD 2026-09-08 10:00:00
464885 85 Դռան բռնակ 156250 AMD 2026-09-08 10:30:00
464886 86 Դռան ծխի /պետլի/ 101833.34 AMD 2026-09-08 10:30:00
464887 87 Դռան շրջանակ 73333.34 AMD 2026-09-08 10:30:00
464888 88 Դռան միջուկ 7 սմ 35250 AMD 2026-09-08 10:30:00
464889 89 Դռան փական 31500 AMD 2026-09-08 10:30:00
464890 90 Կախովի փական 116666.67 AMD 2026-09-08 10:30:00
464891 91 Մետաղյա անկյուն 40*40*4 230000 AMD 2026-09-08 11:00:00
464892 92 Մետաղյա անկյուն 60*60*6 216666.67 AMD 2026-09-08 11:00:00
464893 93 Մետաղյա անկյուն 80*80*7 62000 AMD 2026-09-08 11:00:00
464894 94 Մետաղյա ծխնի զոդման մեծ 62500 AMD 2026-09-08 11:00:00
464895 95 Մետաղյա ծխնի զոդման միջին 33333.34 AMD 2026-09-08 11:00:00
464896 96 Երկշերտ ծալքավոր պոլիէթիլեն խողովակ d-400մմ /6 մ / 1398600 AMD 2026-09-08 11:00:00
464897 97 Ներկի գլանակի աման /վաննա/ 50000 AMD 2026-09-08 11:30:00
464898 98 Փականի միջուկ 75000 AMD 2026-09-08 11:30:00
464899 99 Խրոց /վիլկա/ 58333.34 AMD 2026-09-08 11:30:00
464900 100 Հղկաթուղթ կլոր 115մմ 83333.34 AMD 2026-09-08 11:30:00
464901 101 Հղկաթուղթ դարս 125մմ 25000 AMD 2026-09-08 11:30:00
464902 102 Ճկախողովակ սիֆոն 58333.34 AMD 2026-09-08 11:30:00
464903 103 Ճկախողովակ 41666.67 AMD 2026-09-08 12:00:00
464904 104 Էլ անջատիչ 1տ վրայի 35000 AMD 2026-09-08 12:00:00
464905 105 Էլ անջատիչ 1տ 37900 AMD 2026-09-08 12:00:00
464906 106 Էլ անջատիչ 2տ 70830 AMD 2026-09-08 12:00:00
464907 107 Սալիկի մուրճ 10400 AMD 2026-09-08 12:00:00
464908 108 Սակառ/կոռոպ/ 12x12 33333.34 AMD 2026-09-08 12:00:00
464909 109 Ամրակ /դյուբել/ 8 մմ 94366.67 AMD 2026-09-08 12:30:00
464910 110 Լամպ լեդ 12wt 89000 AMD 2026-09-08 12:30:00
464911 111 Լամպ լեդ 15 վտ 104000 AMD 2026-09-08 12:30:00
464912 112 Ֆիլտր ջրի 27500 AMD 2026-09-08 12:30:00
464913 113 Գազի բալոն 32083.34 AMD 2026-09-08 12:30:00
464914 114 բոցամուղ 24166.67 AMD 2026-09-08 12:30:00
464915 115 լամինատ 1070789.47 AMD 2026-09-08 14:00:00
464916 116 Երկարացման լար 3տ 10մ 31660 AMD 2026-09-08 14:00:00
464917 117 Հեղյուս 6x20 25000 AMD 2026-09-08 14:00:00
464918 118 Սկոտչ լայն 37500 AMD 2026-09-08 14:00:00
464919 119 Սկոտչ ճանապարհի 25000 AMD 2026-09-08 14:00:00
464920 120 Սկոտչ թղթի (լայն) 47916.67 AMD 2026-09-08 14:00:00
464921 121 Սկոտչ թղթի (նեղ) 12500 AMD 2026-09-08 14:30:00
464922 122 Քսահարթիչ սալիկի /զածիռկա/ 1 կգ 66666.67 AMD 2026-09-08 14:30:00
464923 123 Մածկաթիակ /շպածել/ 39500 AMD 2026-09-08 14:30:00
464924 124 Ծակիչ 100մմ / 66666.67 AMD 2026-09-08 14:30:00
464925 125 Ծակիչի պոչ 14166.67 AMD 2026-09-08 14:30:00
464926 126 սոսինձ 18750 AMD 2026-09-08 14:30:00
464927 127 Սոսինձ փչովի 72900 AMD 2026-09-08 15:00:00
464928 128 Սոսինձ, էմուլսիա 41400 AMD 2026-09-08 15:00:00
464929 129 Փչովի էմալ 43333.34 AMD 2026-09-08 15:00:00
464930 130 Լվ․գոֆռե 129166.67 AMD 2026-09-08 15:00:00
464931 131 Թել շարի 4166.67 AMD 2026-09-08 15:00:00
464932 132 Տանիքի մեխ 40833.34 AMD 2026-09-08 15:00:00
464933 133 Էլեկտրական ջրատաքացուցիչ/գեյզեռ B 2200/ 206666.67 AMD 2026-09-08 15:30:00
464934 134 Էլ անջատիչ ավտոմատ 50 A 75000 AMD 2026-09-08 15:30:00
464935 135 Ավտ եռաֆազ 40A 280000 AMD 2026-09-08 15:30:00
464936 136 Ավտ եռաֆազ 60A 116666 AMD 2026-09-08 15:30:00
464937 137 Պոմպ MARKOS 106666.67 AMD 2026-09-08 15:30:00
464938 138 Էլ ավտոմատ անջատիչ 32A 365000 AMD 2026-09-08 15:30:00
464939 139 Քիվ /կառնեզ/ 41666.67 AMD 2026-09-08 16:00:00
464940 140 Շին նշտար/լանցետ/ 12400 AMD 2026-09-08 16:00:00
464941 141 Շին նշտար դանակ 14400 AMD 2026-09-08 16:00:00
464942 142 օդափոխիչ 75000 AMD 2026-09-08 16:00:00
464943 143 Բլոկ տուռբո ջրատաքացուցիչ 25000 AMD 2026-09-08 16:00:00
464944 144 գուաշ 18750 AMD 2026-09-08 16:00:00
464945 145 Հոսակ/տրապ/ 43750 AMD 2026-09-09 09:00:00
464946 146 Շրջանակ վարդակի և անջատիչի 3տ 10000 AMD 2026-09-09 09:00:00
464947 147 Կոնքամանի ջրամանի հավաքածու/բաչոկի մեխանիզմ/ 58300 AMD 2026-09-09 09:00:00
464948 148 Ըմպելու ջուր 25000000 AMD 2026-09-09 09:00:00
464949 149 Բաժանարար տուփ 81600 AMD 2026-09-09 09:00:00
464950 150 Բժշկական դիմակ ֆիլտրով 83333.34 AMD 2026-09-09 09:00:00
464951 151 Դույլ մետաղական 50000 AMD 2026-09-09 09:30:00
464952 152 Դույլ պլաստմասե 50000 AMD 2026-09-09 09:30:00
464953 153 Բահ պոչով 57500 AMD 2026-09-09 09:30:00
464954 154 Եռակցման վահան (շիտոկ) 25000 AMD 2026-09-09 09:30:00
464955 155 Էլեկտրաանկյունահղկիչ (Բալգարկա) 125մմ 200000 AMD 2026-09-09 09:30:00
464956 156 սղոց 38300 AMD 2026-09-09 09:30:00
464957 157 Մանեկադարձիչ/գալովկա/ձեռքի գործիք 12500 AMD 2026-09-09 10:00:00
464958 158 Մետաղի մկրատ/կուսաչկա/ 15000 AMD 2026-09-09 10:00:00
464959 159 հարթաշուրթ 9583.34 AMD 2026-09-09 10:00:00
464960 160 Փոցխ պլաստմասե 12500 AMD 2026-09-09 10:00:00
464961 161 Փոցխ պողպատ 24950 AMD 2026-09-09 10:00:00
464962 162 Փոցխի պոչ 35333.34 AMD 2026-09-09 10:00:00
464963 163 Բահի պոչ 29950 AMD 2026-09-09 10:30:00
464964 164 Չորսմատ /եղան/ 15833.34 AMD 2026-09-09 10:30:00
464965 165 Կացին 1․2 կգ 20833.34 AMD 2026-09-09 10:30:00
464966 166 Կացին 1 կգ 22900 AMD 2026-09-09 10:30:00
464967 167 Մետր 5 մ-ոց 3330 AMD 2026-09-09 10:30:00
464968 168 Պենի ատրճանակ 30000 AMD 2026-09-09 10:30:00
464969 169 Սիլիկոնի ատրճանակ 19100 AMD 2026-09-09 11:00:00
464970 170 Սղոցաշեղբ/պալատնո/ 2000 AMD 2026-09-09 11:00:00
464971 171 Մետաղի սղոց 1666.67 AMD 2026-09-09 11:00:00
464972 172 բահ 28725 AMD 2026-09-09 11:00:00
464973 173 Չորսմատի պոչ /եղանի/ 15000 AMD 2026-09-09 11:00:00
464974 174 Լապտեր 4166.67 AMD 2026-09-09 11:00:00
464975 175 Լապտեր գլխի 8500 AMD 2026-09-09 11:30:00
464976 176 Էլեկտրական գայլիկոն/պերֆերատոր/ 215000 AMD 2026-09-09 11:30:00
464977 177 Աղբաման 415700 AMD 2026-09-09 11:30:00
464978 178 Նստարան 1333332.47 AMD 2026-09-09 11:30:00
464979 179 Անձրևանոց /պլաշ անձրևի/ 76600 AMD 2026-09-09 11:30:00
464980 180 Գլխարկ առևապաշտպան 50000 AMD 2026-09-09 11:30:00
464981 181 Կիսաճտքավոր կոշիկներ 229100 AMD 2026-09-09 12:00:00
464982 182 Ռետինե երկարաճիտք կոշիկ 133300 AMD 2026-09-09 12:00:00
464983 183 Գլխարկ պաշտպանիչ/կասկա/ 20830 AMD 2026-09-09 12:00:00
464984 184 Դիմակ ֆիլտրով 41666.67 AMD 2026-09-09 12:00:00
464985 185 Ակնոց պաշտմանիչ 26600 AMD 2026-09-09 12:00:00
464986 186 Երկարաճիտք կոշիկ ռետինե/կոմբիզոն 46666.67 AMD 2026-09-09 12:00:00
464987 187 սեզախոտ 2083333.34 AMD 2026-09-09 12:30:00
464988 188 Թունաքիմիկատներ 625000 AMD 2026-09-09 12:30:00
464989 189 Ազոտական և կալիումի պարարտանյութեր 183333.34 AMD 2026-09-09 12:30:00