Warning: touch(): Utime failed: Stale NFS file handle in
/usr/local/www/apache24/eauction/data/tokernel.framework/lib/log.lib.php on line
121
Warning: chmod(): No such file or directory in
/usr/local/www/apache24/eauction/data/tokernel.framework/lib/log.lib.php on line
122
|
Հ/հ |
Ծածկագիր |
Վերնագիր |
Չափաբաժինների քանակ |
Կարգավիճակ |
Վերջնաժամկետ |
|
| 45115 | ԱՍՀՆ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/35 | Արմավիրի մարզի, Վաղարշապատ համայնքի, Գեղակերտ բնակավայրում կառուցվող համայնքային փոքր տան կահավորման համար անհրաժեշտ գույքի (կահույք և այլ ապրանքներ, Էլեկտրատեխնիկական և այլ սարքեր, սարքավորումներ) ձեռքբերում | 2 | Ավարտված | 2026-06-02 12:00:00 | |
| 46241 | ԱՍՀՆ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/35-1 | Արմավիրի մարզի, Վաղարշապատ համայնքի, Գեղակերտ բնակավայրում կառուցվող համայնքային փոքր տան կահավորման համար անհրաժեշտ գույքի (կահույք և այլ ապրանքներ) ձեռքբերում | 1 | Ավարտված | 2026-07-24 14:00:00 | |
| 24986 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-23/12 | Արմավիրի մարզի Սարդարապատ գյուղի մանկապարտեզի համար անհրաժեշտ սպասքի և անհրաժեշտ պարագաների փեռքբերում | 24 | Ավարտված | 2023-09-25 14:00:00 | |
| 24983 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-23/11 | Արմավիրի մարզի Սարդարապատ գյուղի մանկապարտեզի համար անհրաժեշտ պարագաների ձեռքբերում | 15 | Ավարտված | 2023-09-25 12:00:00 | |
| 24976 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-23/10 | Արմավիրի մարզի Սարդարապատ գյուղի մանկապարտեզի համար անհրաժեշտ պարագաների ձեռքբերում | 7 | Չկայացած | 2023-09-25 11:00:00 | |
| 25409 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-23/14 | Արմավիրի մարզի Սարդարապատ գյուղի մանկապարտեզի համար անհրաժեշտ գույքի ձեռքբերում | 13 | Ավարտված | 2023-10-27 11:00:00 | |
| 25408 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-23/13 | Արմավիրի մարզի Սարդարապատ գյուղի մանկապարտեզի համար անհրաժեշտ գույքի ձեռքբերում | 7 | Ավարտված | 2023-10-27 10:00:00 | |
| 14367 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-21/1 | Արմավիրի համայնքապետարանի կարիքների համար Նստարանների և աղբամանների ձեռքբերում | 2 | Ավարտված | 2021-09-30 11:30:00 | |
| 28272 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-24/14 | Արմավիրի համայնքապետարանի կարիքների համար անհրաժեշտ Հեղուկ գազի ձեռքբերում | 1 | Չկայացած | 2024-04-08 15:30:00 | |
| 28020 | ԱՔ-ԷԱՃԱՊՁԲ-24/13 | Արմավիրի համայնքապետարանի կարիքների համար անհրաժեշտ Հեղուկ գազի ձեռքբերում | 1 | Չկայացած | 2024-03-25 15:30:00 | |
| 14583 | ՀՀ-ՊԵԿ-ԷԱՃԱՊՁԲ-21/51-Ք | արխիվի դարակաշարերի | 3 | Չկայացած | 2021-10-18 12:00:00 | |
| 46991 | ՍԱԲԿ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/56 | Արխիվի դարակաշարերի | 1 | Նախաաճուրդային | 2026-08-31 10:00:00 | |
| 14873 | ՀՀ-ՊԵԿ-ԷԱՃԱՊՁԲ-21/60-Ք | արխիվի դարակաշարերի | 3 | Չկայացած | 2021-11-04 11:00:00 | |
| 45857 | ՍԱԲԿ-ԷԱՃԱՊՁԲ-26/46 | Արխիվի դարակաշարերի | 1 | Չկայացած | 2026-07-06 10:00:00 | |
| 27153 | ՀՀ ՔԿ ԷԱՃԱՊՁԲ-ԱԴ-24/1 | արխիվի դարակաշարերի | 1 | Ավարտված | 2024-02-05 14:00:00 | |
| 36157 | ԴԴ-ԷԱՃԱՊՁԲ-25/04 | արխիվի դարակաշարերի | 1 | Ավարտված | 2025-04-07 10:00:00 | |
| 46418 | ՀՀ ՔԿ ԷԱՃԱՊՁԲ-ԱԴ-26/1 | արխիվի դարակաշարերի | 2 | Շնորհում | 2026-08-03 11:00:00 | |
| 13659 | ՊԵԿ-ԷԱՃԱՊՁԲ-21/022 | արխիվի դարակաշարերի | 10 | Ավարտված | 2021-05-21 10:00:00 | |
| 22276 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-23/38 | արխիվացման, կարման-կազմման | 2 | Ավարտված | 2023-02-20 09:15:00 | |
| 32111 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-24/151 | արխիվացման և արխիվի ոչնչացման ծառայությունների | 2 | Ավարտված | 2024-11-04 09:00:00 | |
| 29679 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-24/100 | արխիվացման և արխիվի ոչնչացման | 2 | Ավարտված | 2024-06-28 09:00:00 | |
| 46238 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-26/118 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2026-07-24 12:15:00 | |
| 24542 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-23/114 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2023-08-15 09:30:00 | |
| 15085 | ՊԵԿ-ԷԱՃԾՁԲ-21/4 | Արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2021-11-16 09:30:00 | |
| 40527 | ՀՀ ՖՆ-ԷԱՃԾՁԲ-25/3 | Արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2025-11-20 14:30:00 | |
| 36333 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-25/77 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2025-04-21 09:00:00 | |
| 21725 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-23/19 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2023-01-10 10:00:00 | |
| 24210 | ՊԵԿ-ԷԱՃԾՁԲ-23/1 | Արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2023-07-14 12:00:00 | |
| 13554 | ՀՀՊԵԿ-ԷԱՃ-ԾՁԲ-21/1 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2021-04-05 10:00:00 | |
| 38779 | ԵՔ-ԷԱՃԾՁԲ-25/129 | արխիվացման ծառայությունների | 1 | Ավարտված | 2025-09-03 09:30:00 | |
Ընդհանուր 29609 տվյալ Չափաբաժիններ 337993